Kasulik on vahel uurida nii oma kui ka klientide ja konkurentide veebikeskkondi, et mõista, kuidas neid müügi kasvatamisel toetada. Hiljuti tegingi taas ühe sellise analüüsi.

Kokkuvõtteks:
👎paljud ettevõtted ei investeeri piisavalt turundusse ja veebiarendusse
👎toetuvad sageli vananenud ja tasuta lahendustele
👎inimesed on harjunud mõtlema, et IT peaks olema tasuta, sest aastakümneid tagasi oli võimalik saada tasuta häkitud Windowsi ja Office’i koos trooja hobustega.

😧Nad imestavad, miks tänapäeval samasugused tasuta lahendused ei toimi sama hästi ja miks IT-maailm ei paku neile enam nii palju võlu nagu varem.

🫥Internet on täis unustatud veebilehti, mis on tolmu kogumas ja mida keegi enam ei leia. Ärge laske oma ettevõttel selle saatuseni jõuda.

🦾Paraku muutub kogu veebi- ja IT-keskkond järjest kiiremini, ning see, mis eile toimis, võib täna olla juba vananenud, nõudes pidevat kohanemist.
🦾Kliendid, kes on mõistnud, et nad peavad sammu pidama tehnoloogia arenguga, näevad oma veebipõhiste äride ja muude ettevõtete kasvu.

Küsimus “Kui palju peaksin investeerima?” ei ole üheselt mõistetav, sest iga ettevõte on erinev.

Mõned head suunised, mida järgida:

📊Umbes 3-5% ettevõtte käibest võiks planeerida IT-kuludele ja 10-20% turundusele. Mõned lihtsad sammud võivad aidata paremaid tulemusi saavutada:
📌1. Investeeri kiiremasse veebimajutusse, sest odavaim valik ei pruugi alati rahuldada vajalikke ressursse, et hoida üleval visuaalselt atraktiivseid veebilehti.
📌2. Investeeri kvaliteetsema SEO-plugina ostmiseks, mis sisaldab juba AI-tehnoloogiat. Uuri, milliseid võimalusi AI teile pakub.
📌3. Internet on täis tasuta õppematerjale. Kasulik on end kursis hoida ja õppida uusi oskusi. Investeerige aega õppimisse ja arengusse.

PS! Ära kuluta palju raha kallite AI ja muude koolituste peale. Need ei pruugi olla kõige kasulikumad. 1000-2000 eur AI koolituse asemel pane tööle näiteks google ads.
AI suudab isegi teid ise õpetada tasuta https://chat.openai.com/
Internet on täis taskukohaseid koolitusvõimalusi hinnaga 7-25 dollarit. Proovi ja katseta. Kui on aega ja raha, siis kindlasti tasub õppida ekspertidelt, kes on oma ala meistrid.

🧐Küsi julgelt minult täpsemat infot ja nõu, kuidas enda veebileht muuta toimivamaks!