Iga päev tegeleme sellega et taastada veebilehekülgi mis on sattunud rünnakute alla ja on täis istutatud viiruseid (malware-sid). Kui kodulehekülg ei ole usaldusväärne, siis pannakse see globaalselt spam listi ja eemaldatakse otsingumootorist ning blokeeritakse veebilehitsejatelt ligipääs kodulehele. Kui veebilehtedele sooritatakse rünnakuid, siis kodulehtede serverite jõudlus ammendub ja kliendid ei pääse enam navigeerima nakatatud kodulehele.

Näide: Kliendi e-poodi rünnati korduvalt ja selle tõttu oli kodulehekülg mitu tundi maas. Parandamiseks kulus terve päeva töö, klient kandis rahalist kahju kuna kodulehekülg ei töötanud ning tehingud jäid toimumata ajal mil server ründe koormuse all ei olnud enam leitav.

Miks seda siis tehaks? 
Tihti proovitakse varastada klientide andmeid, et neid edasi müüa. Kahjuks kasutavad inimesed samu paroole oma kontodel mitmel pool ka tasuliste tehingute tegemisel. Klientide andmeid varastatakse ka selleks et kuvada klientidele vale infot ja viia nad kolmandatele saitidele.

Kui sina soovid et sinu veebiga nii ei juhtuks, siis soovitame paigaldada kodulehele tulemüüri “WAF”. Selleks soovitame võtta Wordfence Premiumiendale mille aasta tasu on 99 eur! Millest piisab et blokeerida ja flitreerida taolised ründed, ning scanneerida olemasolevat kodulehekülge juba. Kui vajad aga midagi veel kangemat siis selleks soovitame võtta Sucuri

Kaitstud kodulehekülg on töökindel ja alati leitav otsingumootorite poolt!

Ei tasu unustada et kodulehekülg vajab igakuist hooldust, moodulite ja mootorite uuendusi mis sisaldavad turva parandusi ja optimeerivad kodulehekülge. Selleks soovitan liituda sulle sobiva kodulehe haldus pakettidega.

Võtke meiega ühendust info@onlinesysadmin.com
+372 56990777